Dverová technika

 • Bonaiti - Magnetický zámok B-FOUR

  Magnetický zámok s jazýčkom zapadajúcim do vycentrovaného protikusu. Spája plynulosť a tichú prevádzku hi-tech prevedenia a užívateľsky príjemnej kombinácie.
 • DEVENTER – Tesnenia do drevených okien a dverí

  Trieda tesnení SP z TERMOPLASTICKÉHO ELASTOMERU má vysoké tepelno-izolačné vlastnosti, vysoký tolerančný rozsah a ochranu proti dilatácii. Je známa svojimi vynikajúcimi mechanickými a zvukoizolačnými vlastnosťami.
 • Kovanie pre sklenené steny a dvere

  Systémy kovania pre sklenené bezrámové steny a dvere predstavuje komplexný program pre realizáciu najrôznejších požiadaviek na dizajn a funkčnosť priestorov. iroký sortiment prvkov (závesy dverí, spojovacie prvky pevných skiel, rohové spojky, dverové lišty, zámky, kľučky, madlá, podlahové samozatvárače, atď.) umožňujú vytvorenie rôznych pôdorysných a priestorových tvarov sklenených stien, deliacich priečok a dverí.
 • Posuvný systém GEZE - Perlan 140 SoftStop

  Posuvný systém GEZE Perlan 140 perfektne spája komfort a bezpečnosť posuvných dverí s tlmením zaťahovania SoftStop. Nekontrolované narážanie na rám alebo nárazník už patrí minulosti.
 • TECTUS - dverové závesy na bezfalcové dvere

  Slovo „TECTUS“ znamená po latinsky „skrytý“. Týmto slovom označuje spoločnosť SIMONSWERK špeciálne vyvinutý záves na bezfalcové dvere. Tým, že je záves skrytý sa vytvára priestor pre čistú plochú štruktúru usporiadania priestoru na strane dverového závesu bez ďalšieho narušenia. Toto zaručuje optiky harmonický celkový dojem. Práve v oblasti, kde vedľa nosnosti hrá tiež dôležitú úlohu aj výtvarný aspekt.