Farby, laky a chémia

 • Zowo-plast® - 1K-PUR náterový systém na vodnej báze

  Absolútna paleta farieb pre PVC prvky - Slnečné a svetlé miestnosti sú výrazom štýlu modernej architektúry. Veľké plochy okien otvárajú priestor - výhľad do prírody spája interiér a exteriér. Rastúci význam tepelnej a zvukovej izolácie už dlho robí z okien a dverí z PVC alternatívu nenáročnú na údržbu.
 • TEKNOS – Hrubovrstvové lazúry - GORI Industry

  Ak sme doteraz tvrdili, že bezfarebná povrchová úprava okien v exteriéri nie je možná, dnes to už netvrdíme. Exkluzívny výrobok – hrubovrstvová lazúra GORI Industry 666 dnes pri štandardnej záruke umožňuje vyriešiť aj túto, donedávna neriešiteľnú požiadavku. Ak Vaše predstavy o farbe drevených okien pokračujú ďalej, výrobky GORI Industry 660 ich určite splnia.
 • ZOBEL – Hrubovrstvové lazúry - Zowosan Colour System

  Chcete pre vaše okná a vchodové dvere lazúry, ktoré zvýrazňujú kresbu dreva, majú dlhšiu životnosť a jednoduchšie sa nanášajú? Dokonca ešte niečo navyše? ZOBEL – Zowosan Colour Systém je možno pre vás tá správna voľba...
 • Tremco Illbruck – Illmod TRIO

  Ideálne riešenie zateplenia pripojovacej škáry - Ako ideálne riešenie zateplenia pripojovacej škáry okna a ostenia v zmysle STN 73 3134: 2010 „Stavebné práce“. Pre styk okenných konštrukcií a obvodového plášťa budovy odporúčame použiť systém illmod TRIO.
 • Tesniaci a izolačný systém WINTeQ

  Vďaka systému WINTeQ ponúka firma Henkel sériu odskúšaných a optimalizovaných riešení pre konštrukčné systémy, kde všetky komponenty starostlivo nadväzujú jeden na druhý. Systém v sebe spája jednoduchú aplikáciu s vynikajúcou kvalitou.